Kontakt

Send os en besked og vi vil kontakte dig så hurtigt som muligt. 

Stouenborg's faste team

Rugvænget 21 L 

2630 Taastrup 

DK - Denmark

Tel: +45 7211 8098

 

Faktura: Faktura@stouenborg.dk

Info

info@stouenborg.dk

CVR

36 02 20 35

Kasper Stouenborg
TLF: 4077 8098
E: Kasper@Stouenborg.dk

Kasper er ejer af Stouenborg
Søren Siig
T: +45 2049 5586
E: siig@stouenborg.dk

Søren er teknikker hos Stouenborg med speciale i rack's og termineringer
Eskild - Bjarne Eskildsen
T: +45 4062 5664
E: Eskild@stouenborg.dk

Eskild er teknikker hos Stouenborg med speciale i særlige tekniske løsninger
Nicolai Gubi Schmidt
T: +45 2594 0608
E: gubi@stouenborg.dk

Gubi er Stouenborgs programmør og netværks ekspert.
Anders Jørgensen
T: +45 6172 8098
E: anders@stouenborg.dk

Anders er projektchef i Stouenborg
Jonas Corneliussen
T: +45 6029 8145
E: jonas@stouenborg.dk

Jonas er Stouenborgs lager ansvarlige.
Malene Schmidt
T: +45 2367 2442
E: malene@stouenborg.dk

Malene er Stouenborgs bogholder og administrative tovholder.
Bertha Hund
T: +45 0000 0000
E: Bertha@stouenborg.dk

Bertha er Stouenborgs kontorhund
Show More